Serdecznie zapraszamy ...

… do EGGERHOF w Strobl nad jeziorem Wolfgangsee.

Spędźcie Państwo swój następny urlop w naszym przyjaznym dzieciom gospodarstwie, przy lesie, na łagodnym wzniesieniu, z łąką do zabawy i wypoczynku, placem zabaw, dużym pomieszczeniem do spędzania wolnego czasu, z udomowionymi zwierzętami oraz niesamowitym widokiem na otaczające góry.

Wszystkie pokoje i mieszkania wakacyjne wyposażone są w prysznic, WC, telewizję satelitarną, niektóre posiadają również obszerny balkon.

Korzystajcie Państwo z obfitego śniadania w naszej nowo wyposażonej sali śniadaniowej. Lodówka, zmywarka, piekarnik i kuchenka są bezpłatnie do dyspozycji. Jeśli wolicie Państwo jeść śniadanie w mieszkaniu, nasz serwis dostarczy codziennie świeże pieczywo.

Nasze gospodarstwo jest idealnym punktem wyjściowym dla wspaniałych wycieczek pieszych i rowerowych. Oferujemy również bezpłatne miejsca dla około 20 rowerów.

Cieszymy się z Państwa odwiedzin i życzymy udanego urlopu w naszych stronach.

"Przyjedź jako gość - odjedź jako przyjaciel."

Rodzina Unterberger


PS: Gospodarstwo EGGERHOF w Strobl zostało po raz kolejny odznaczone "czterema kwiatami". Jest to najwyższe odznaczenie w kategorii "urlop w gospodarstwie agroturystycznym".