Vítejte,

v EGGERHOFu ve Stroblu u Wolfgangského jezera.

Užijte si Vaši dovolenou v našem venkovském rodinném penzionu v klidném místě na okraji lesa. Penzion je obklopen loukami, hracími koutky pro děti, posezením, dětskými hřišti, průlezkami a malým dětským ZOO, vše s nádherným výhledem na okolní vrcholky hor.

K dispozici je velká společenská místnost se stolními hrami, šipkami, TV, rádiem. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV a některé také balkonem. Vydatnou a chutnou snídani si můžete vychutnat v naší nově zařízené útulné jídelně s kuchyňkou, ve které můžete používat také ledničku, myčku a sporák s troubou.

Snídat můžete také na pokoji nebo Vám můžeme zajistit dovoz čerstvého pečiva. Náš penzion je ideálním výchozím bodem pěkných turistických cest a cyklostezek. Máme dostatek parkovacích míst také až pro 20 jízdních kol.

K dětem přátelská ekofarma Eggerhof ve vesnici Strobl u Wolfgangsee byla v květnu 2011 opět poctěna čtyřmi květy, což je nejvyšší ocenění v kategorii "Dovolená na statku".
Přes statek nevede žádná cesta – v blízkosti není ani řeka ani rybník - a své děti můžete pozorovat z balkonu Vašeho apartmánu při houpání na houpačkách, hraní na pískovišti nebo při krmení koz a králíčků - optimální a bezpečný pro Vás a Vaše děti!
Vzdálenost k jezeru Wolfgangsee cca 1,5 km.

Těšíme se na Váš příjezd

"Přijeďte jako hosté a odjíždějte jako přátelé"

rodina Unterbergerova